Dlaczego Nortal

Nasza kultura i benefity

Co oferujemy

What we offer slide 4
01 / 06
Szeroki zakres świadczeń i benefitów
Nasi pracownicy korzystają z elastycznego czasu pracy i mogą pracować zdalnie. Oferujemy kompleksowe pakiety opieki zdrowotnej dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera w największej sieci centrów medycznych w Polsce - LUX MED. Nasz zespół cieszy się wyjątkowym modułem benefitów z 10 zmiennymi opcjami do wyboru.
What we offer slide 3
02 / 06
Inwestowanie w naukę i rozwój
Nortal inwestuje we wzrost i rozwój ludzi na wszystkich poziomach, ze swobodą wyboru i realizacji własnych mocnych stron oraz tworzenia ścieżki kariery. Cenimy uczenie się i dzielenie się poprzez nasze Learning Hives (inkubatory doskonałości naukowej).
What we offer slide 2
03 / 06
Możliwości podejmowania wyzwań
Zastosuj swoje umiejętności, aby budować rozwiązania dla rzeczywistych problemów, wpływając bezpośrednio na ludzi wokół ciebie. Dla nas to coś więcej niż biznes - chcemy pomagać w optymalizacji świata i tworzyć wartość w dużej skali społecznej.
What we offer slide 1
04 / 06
Kariera na miarę Twoich ambicji
Wybierz swoją własną przygodę w rozwijającym się ekosystemie Nortal, ponieważ wspieramy wewnętrzne możliwości kariery we wszystkich kierunkach. Wierzymy, że jesteśmy firmą o właściwym rozmiarze - wystarczająco dużą, aby wywierać znaczący wpływ i wystarczająco małą, aby dbać o Twój indywidualny cel.
What we offer slide 5
05 / 06
Globalna sieć lokalnych firm
W ramach Nortal masz wszystko, czego potrzebujesz w bezpośrednim zasięgu, niezależnie od lokalizacji. Mamy biura na całym świecie i zawsze jesteś otoczony przez wartościowych ludzi, będąc częścią lokalnej społeczności globalnych ekspertów.
What we offer slide 6
06 / 06
Inspirujące środowisko
Nie znaleźliśmy się tu bez powodu. W ciągu ponad 20 lat działalności Nortal zbudował wiarygodne, niezawodne i stabilne środowisko, zachowując entuzjazm start-upu i nastawienie na innowację. Możesz liczyć na wsparcie i pomóc w skorzystaniu ze wszystkich naszych doświadczeń.

Nasza kultura i DNA

Przyjemna atmosfera w pracy
„Work-life balance" to nasze nieoficjalne motto. Pracujemy w spokojnym, komfortowym rytmie, skupiając się na dobrym samopoczuciu naszego zespołu. Tworzymy wyjątkowe, troskliwe i wspierające środowisko, w którym każdy specjalista jest traktowany z należytą uwagą.
Wywieranie pozytywnego wpływu
Nasze rozwiązania mają rzeczywisty wpływ na naszych klientów i społeczeństwo. Dotrzymujemy obietnic, cenimy inicjatywę, utrzymujemy konstruktywne środowisko zespołowe i doprowadzamy sprawy do końca. To jest to, w co wierzymy i czego oczekujemy od innych. Nie mamy nic przeciwko zagłębianiu się w szczegóły i trudnej pracy. Ponieważ nie jesteśmy związani z żadnym dostawcą, mamy do dyspozycji szeroki zestaw narzędzi.
Silne zespoły
Nasza struktura jest płaska. Zasilają nas silnie współpracujące zespoły deweloperskie, poświęcone spójnej i wydajnej pracy. Tutaj zawsze masz pełną kontrolę nad swoją karierą i realny wpływ na projekty. Cenimy sobie pracę zespołową i wspieramy się wzajemnie w dostarczaniu najlepszych wyników dla naszych klientów.
Duma i profesjonalizm programisty
Narzędzia, których używamy, odgrywają kluczową rolę w tworzeniu rozwiązań, przynosząc wartość naszym klientom. Jesteśmy zaangażowani w oferowanie naszym programistom praktycznego doświadczenia z wiodącymi w branży narzędziami i technikami.
Kultura otwartości i inicjatywy
Tworzymy kulturę, w której dotrzymuje się obietnic, ceni inicjatywę, a załatwianie spraw jest priorytetem. W to właśnie wierzymy i tego oczekujemy od innych. Podchodzimy do naszej pracy w sposób uczciwy i przejrzysty – robimy to co mówimy.
Siła uczenia się
Naszym największym strategicznym narzędziem L&D jest koncepcja Learning Hive. Jest to nasza globalna sieć, która wspiera i pielęgnuje nasze praktyki uczenia się i rozwoju we wszystkich lokalizacjach. Nasze inkubatory Learning Hives to tętniące życiem społeczności kierowane przez Hive Leaderów, którzy podnoszą na duchu naszych ekspertów, tworzą możliwości rozwoju zawodowego i osobistego oraz dzielą się najlepszymi praktykami.

Sprawdź nasze zdjęcia

Check out our photos slide 1
Check our photos slide 4
Check our photos slide 3
Check out our photos slide 2
This site is registered on wpml.org as a development site.