Nortal jobs

Search for open positions!

Znajdź swój wymarzony projekt

Masz pytanie? Zadaj je naszym rekruterom!

Halyna Zherebetska
Halyna Zherebetska

Kierownik Rekrutacji


halyna.zherebetska@nortal.com
Anastasiia Kravchuk
Anastasiia Kravchuk

Rekruter


anastasiia.kravchuk@nortal.com
Oksana Kotyliak
Oksana Kotyliak

Rekruter


oksana.kotyliak@nortal.com
Anna Levchenko
Anna Levchenko

Rekruter


anna.levchenko@nortal.com
Iryna Dmytruk
Iryna Dmytruk

Rekruter


iryna.dmytruk@nortal.com
Aleksandra Bielas
Aleksandra Bielas

Główny rekruter


aleksandra.bielas@nortal.com
Urszula Król
Urszula Król

Rekruter


urszula.krol@nortal.com
Oksana Ilyk
Oksana Ilyk

Rekruter


oksana.ilyk@nortal.com
Kateryna Bielga
Kateryna Bielga

Rekruter


kateryna.bielga@nortal.com
Sonia Ciuk
Sonia Ciuk

Rekruter


sonia.ciuk@nortal.com
Svitlana Kuzma
Svitlana Kuzma

Rekruter


svitlana.kuzma@nortal.com
Oleksandra Melnyk
Oleksandra Melnyk

Rekruter


oleksandra.melnyk@nortal.com
Paulina Koczwara
Paulina Koczwara

Rekruter


paulina.koczwara@nortal.com
Nadia Sanok
Nadia Sanok

Rekruter


nadia.sanok@nortal.com
This site is registered on wpml.org as a development site.